| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 20kg, 27.57kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG100 (100% onder druk gezette stikstof) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| ModelNo. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Cilindervolume (L) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | HFC-27ea |
| Werkdruk | 2.5Mpa; 4.2Mpa |
| De Dichtheid 20℃ van de Satyrateddamp (kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Brander het Doven | 5.80 |
| Minimale het Doven Concentratie | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Zuurheid als HF | 3 p.p.m. Maximum |
| Verpakking Details | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van elektrische elektrische apparaten |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, creditcard |
| Levering vermogen | 1000 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| De Dichtheid 20℃ van de Satyrateddamp (kg/m3) | 31.18kg/m3 |
|---|---|
| Brander het Doven | 5.80 |
| Minimale het Doven Concentratie | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Zuurheid als HF | 3 p.p.m. Maximum |
| Cilindervolume | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
| Agent. | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |