| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Vullende Druk | 5.6 MPa, MPa 4,2 |
| Vullende Dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Druk van het Toevoegen van Druk | 13.5MPa |
| Lossingstijd | ≤10S |
| Verpakking Details | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van elektrische elektrische apparaten |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, creditcard |
| Levering vermogen | 1000 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42 kg |
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
| Tussenpersoon | CO2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Model nr. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Stuwende kracht | 50n |
| Werkspanning | DC24V |
| Startstroom | 0.25A |
| Gewicht | 1,28 kg |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
| Tussenpersoon | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Model nr. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Stuwende kracht | 50n |
| Werkspanning | DC24V |
| Startstroom | 0.25A |
| Gewicht | 1,28 kg |
| Cilindervolume | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Vuldruk | 5.6 MPa, MPa 4,2 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1250 kg/m3 |
| Druk van het Toevoegen van Druk | 13,5 mpa |
| Ontlading tijd | ≤10S |
| Cilindervolume | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Vullende Druk | 5.6MPa, 4.2MPa |
| Vullende Dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Druk van het Toevoegen van Druk | 13.5MPa |
| Lossingstijd | ≤10S |