| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42 kg |
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
| Agent. | CO2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | CO2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42 kg |
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
| Tussenpersoon | CO2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | CO2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, creditcard |
| Levering vermogen | 1000 reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 220,9 kg, 34,06 kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Maximale werkdruk van het apparaat | 1 MPa |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0-50 ℃ |
| Naam aandrijfgas | Stikstof |
| Vuldruk van de aandrijffles | 6 MPa |
| Naam van het blusmiddel | Brandblusmiddel specifiek voor eetbare olie |