| Maximale werkdruk van het apparaat | 1Mpa |
|---|---|
| Werktemperatuur | 0-50 ℃ |
| Gas aandrijving naam | Nitrogeen |
| Volldruk van de rijfles | 6Mpa |
| Naam van het brandblusmiddel | Specific brandblusmiddel voor eetbare olie |
| Maximale werkdruk van het apparaat | 1Mpa |
|---|---|
| Werktemperatuur | 0-50 ℃ |
| Gas aandrijving naam | Nitrogeen |
| Volldruk van de rijfles | 6Mpa |
| Naam van het brandblusmiddel | Specific brandblusmiddel voor eetbare olie |
| Maximale werkdruk van het apparaat | 1MPa |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0-50 ℃ |
| Drijfgasnaam | Stikstof |
| Vuldruk van de rijfles | 6MPa |
| Brandweermiddelnaam | Eetbare oliespecifieke brandweermiddel |
| Maximale werkdruk van het apparaat | 1MPa |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0-50 ℃ |
| Drijfgasnaam | Stikstof |
| Vuldruk van de rijfles | 6MPa |
| Brandweermiddelnaam | Eetbare oliespecifieke brandweermiddel |
| Model nr. | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3De Commissie stelt de Commissie in kennis van de volgende maatregelen: |
|---|---|
| Volume ((L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Werkdruk | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Startmodus | Handmatige en elektromagnetische start |
| Kleur | rood |
| Opslagdruk | 4.2 MPA |
|---|---|
| Het bespuiten tijd | ≤10S |
| Vullende Dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale Druk | 5.3MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Model | GQQ40/2.5, GQQ70/2.5, GQQ90/2.5, GQQ100/2.5, GQQ120/2.5, GQQ150/2.5, GQQ180/2.5 |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Vullende Druk | 2.5MPa |
| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |