| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, creditcard |
| Levering vermogen | 1000 reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Werkdruk | 150-300 bar |
| Kleur | rood |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Operatiedruk | 150-300 bar |
| Kleur | Rood |
| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 220,9 kg, 34,06 kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Operatiedruk | 150-300 bar |
| Kleur | Rood |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Operatiedruk | 150-300 bar |
| Kleur | Rood |
| Maximale werkdruk van het apparaat | 1Mpa |
|---|---|
| Werktemperatuur | 0-50 ℃ |
| Gas aandrijving naam | Nitrogeen |
| Volldruk van de rijfles | 6Mpa |
| Naam van het brandblusmiddel | Specific brandblusmiddel voor eetbare olie |
| Maximale werkdruk van het apparaat | 1Mpa |
|---|---|
| Werktemperatuur | 0-50 ℃ |
| Gas aandrijving naam | Stikstof |
| Volldruk van de rijfles | 6Mpa |
| Naam van het brandblusmiddel | Specific brandblusmiddel voor eetbare olie |