| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, creditcard |
| Levering vermogen | 1000 reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, creditcard |
| Levering vermogen | 1000 reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van elektrische elektrische apparaten |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, creditcard |
| Levering vermogen | 1000 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Cilindervolume | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |
| Cilindervolume | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | Rood |
| Cilindervolume | 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42 kg |
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
| Agent. | CO2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |