| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Werkdruk | 150-300 bar |
| Kleur | rood |
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Werkdruk | 150-300 bar |
| Kleur | rood |
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Bedrijfsdruk | 150-300 bar |
| Kleur | Rood |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Cilindervolume | 80L, 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 20kg, 27.57kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | IG100 ((100% onder druk geplaatste stikstof) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L, 140L |
|---|---|
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | IG100 ((100% onder druk geplaatste stikstof) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Max. werkdruk | 23.2MPa, MPa 36.6 |
| Opbergdruk | 4.2 MPA |
|---|---|
| Het bespuiten tijd | ≤10S |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Productnaam | Het hangende HFC227ea-systeem van de brandafschaffing |
|---|---|
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |
| Productnaam | Het hangende HFC227ea-systeem van de brandafschaffing |
|---|---|
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | Rood |
| Opslagdruk | 4.2 MPA |
|---|---|
| Het bespuiten tijd | ≤10S |
| Vullende dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| NOMINALE DRUK | 5.3MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |