| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Werkdruk | 150-300 bar |
| Kleur | rood |
| Opslagdruk | 4.2 MPA |
|---|---|
| Het bespuiten tijd | ≤10S |
| Vullende Dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale Druk | 5.3MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Operatiedruk | 150-300 bar |
| Kleur | Rood |