| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| ModelNo. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Opslag pressur | 4.2Mpa |
| Volume (l) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Interne diameter (mm) | 300, 350, 400 |
| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
| Opslagdruk | 4.2 MPA |
|---|---|
| Het bespuiten tijd | ≤10S |
| Vullende Dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale Druk | 5.3MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Operatiedruk | 150-300 bar |
| Kleur | Rood |