| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Opslag pressur | 4.2MPa |
| Volume (l) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Interne diameter (mm) | 300, 350, 400 |
| Leverancier | Chinese Leverancier |
| Verpakking Details | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van elektrische elektrische apparaten |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, creditcard |
| Levering vermogen | 1000 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 220,9 kg, 34,06 kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4.2 MPA |
|---|---|
| Het bespuiten tijd | ≤10S |
| Vullende Dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale Druk | 5.3MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |