| Cilindervolume | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |
| Cilindervolume | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |
| ModelNo. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Opslag pressur | 4.2Mpa |
| Volume (l) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Interne diameter (mm) | 300, 350, 400 |
| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
| ModelNo. | Qm-zsd-01E |
|---|---|
| Omringend werken | -10℃~50℃ |
| Het werk Voltage | DC22~28V |
| Huidig | <280mA |
| Vochtigheid | <95% |
| ModelNo. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Opslagdruk | 4.2Mpa |
| Volume (l) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| interne diameter | 300, 350, 400 |
| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Operatiedruk | 150-300 bar |
| Kleur | Rood |
| Model-NR. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Volume (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106 ,120, 147 ,150, 180 |
| Opslagdruk | 4.2MPa; 2,5 mpa |
| Interne diameter | 300, 350, 400 |
| Kleur | Rood |
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
|---|---|
| Systeemstartmodus | Elektrisch automatisch, elektrisch handmatig, mechanische noodstart |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en visueel |
| Bedrijfsdruk | 150-300 bar |
| Kleur | Rood |
| Model-NR. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Volume (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106 ,120, 147 ,150, 180 |
| Opslagdruk | 4.2MPa; 2,5 mpa |
| Interne diameter | 300, 350, 400 |
| Kleur | Rood |