| Opslagdruk | 4,2 MPa |
|---|---|
| Spuittijd | ≤10S |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5,3 MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Cilindervolume | 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Model-NR. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Opslagdruk | 4,2 MPa |
| Volume (L) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Interne diameter (mm) | 300, 350, 400 |
| leverancier | Chinese leverancier |
| Opslagdruk | 4.2Mpa |
|---|---|
| Het bespuiten tijd | ≤10S |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| NOMINALE DRUK | 5.6Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| type van agent | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
|---|---|
| Ontladingstijd | 0-10 seconden. |
| Afmeting van de cilinder | 80L; 140L |
| Opslagtemperatuur | -10-50°C |
| Capaciteit | 220,9 kg, 34,06 kg |
| Naam | Inertgasbrandbestrijdingssysteem |
|---|---|
| Tijd van ontslag | 0-120 seconden |
| opsporingssysteem | Hitte, rook, vlam |
| Werktemperatuur | 0-50°C |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Cilindervolume | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Vullende Druk | 5.6 MPa, MPa 4,2 |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Druk van het Toevoegen van Druk | 13.5MPa |
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
| Opslagdruk | 4.2 MPA |
|---|---|
| Het bespuiten tijd | ≤10S |
| Vullende Dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale Druk | 5.3MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |