| Opbergdruk | 4.2 MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, creditcard |
| Levering vermogen | 1000 reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, creditcard |
| Levering vermogen | 1000 reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Opslagdruk | 4.2Mpa |
|---|---|
| Het bespuiten tijd | ≤10S |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| NOMINALE DRUK | 5.6Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opbergdruk | 4.2 MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| type van agent | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
|---|---|
| Ontladingstijd | 0-10 seconden. |
| Afmeting van de cilinder | 80L; 140L |
| Opslagtemperatuur | -10-50°C |
| Capaciteit | 220,9 kg, 34,06 kg |
| Opbergdruk | 4.2 MPA |
|---|---|
| Het bespuiten tijd | ≤10S |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |