| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| type van agent | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
|---|---|
| Ontladingstijd | 0-10 seconden. |
| Afmeting van de cilinder | 80L; 140L |
| Opslagtemperatuur | -10-50°C |
| Capaciteit | 220,9 kg, 34,06 kg |