| Opbergdruk | 4.2 MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Lange buis (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
| Agent. | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Werktemperatuur (°C) | Van -40 tot 80 |
| Bloteertemperatuur (°C) | 110 ± 10 |
| Cilindervolume | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Vullende Druk | 5.6 MPa, MPa 4,2 |
| Vullende dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Druk van het Toevoegen van Druk | 13.5MPa |
| Tijd van ontslag | ≤ 10 s |
| Lange buis (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Werktemperatuur (°C) | Van -40 tot 80 |
| Bloteertemperatuur (°C) | 110 ± 10 |
| Cilindervolume | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Vullende Druk | 5.6 MPa, MPa 4,2 |
| Vullende Dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Druk van het Toevoegen van Druk | 13.5MPa |
| Lossingstijd | ≤10S |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4.2 MPA |
|---|---|
| Het bespuiten tijd | ≤10S |
| Vullende Dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale Druk | 5.3MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |