| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.9kg, 34.06kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG100 (100% onder druk gezette stikstof) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 20kg, 27.57kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG100 (100% onder druk gezette stikstof) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| type van agent | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
|---|---|
| Ontladingstijd | 0-10 seconden. |
| Afmeting van de cilinder | 80L; 140L |
| Opslagtemperatuur | -10-50 ° C |
| Capaciteit | 220,9 kg, 34,06 kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Operatiedruk | 150-300 bar |
| Kleur | Rood |
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Werkdruk | 150-300 bar |
| Kleur | rood |