| Opslagdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4,2 MPa |
|---|---|
| Spuittijd | ≤10S |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5,3 MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Model No. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, QMP180/4.2 |
|---|---|
| Volume (L) | 32,40,52, 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Storage pressure | 4.2MPa;2.5Mpa |
| Internal diameter | 300, 350, 400 |
| Color | Red |
| Model-NR. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Volume (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106 ,120, 147 ,150, 180 |
| Opslagdruk | 4.2MPa; 2,5 mpa |
| Interne diameter | 300, 350, 400 |
| Kleur | Rood |
| Model-NR. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Volume (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106 ,120, 147 ,150, 180 |
| Opslagdruk | 4.2MPa; 2,5 mpa |
| Interne diameter | 300, 350, 400 |
| Kleur | Rood |
| Model-NR. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Volume (L) | 32, 40, 52, 70, 100, 106 ,120, 147 ,150, 180 |
| Opslagdruk | 4.2MPa; 2,5 mpa |
| Interne diameter | 300, 350, 400 |
| Kleur | Rood |
| ModelNo. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Volume (l) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Opslagdruk | 4.2MPa; 2.5Mpa |
| interne diameter | 300, 350, 400 |
| Kleur | rood |
| Model nr. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Stuwende kracht | 50n |
| Werkspanning | DC24V |
| Startstroom | 0.25A |
| Gewicht | 1,28 kg |
| Productnaam | Het hangende HFC227ea-systeem van de brandafschaffing |
|---|---|
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |