| De Dichtheid 20℃ van de Satyrateddamp (kg/m3) | 31.18kg/m3 |
|---|---|
| Brander het Doven | 5.80 |
| Minimale het Doven Concentratie | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Zuurheid als HF | 3 p.p.m. Maximum |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 20kg, 27.57kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG100 (100% onder druk gezette stikstof) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
| Agent. | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 80L, 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 20kg, 27.57kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | IG100 ((100% onder druk geplaatste stikstof) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 20kg, 27.57kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG100 (100% onder druk gezette stikstof) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |