| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, creditcard |
| Levering vermogen | 1000 reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| ModelNo. | QAX11 |
|---|---|
| Hulpdruk | 7±0.35Mpa |
| Verbindende Draad | RC 1/2“ |
| Gewicht | 0.12kg |
| Hoogte | 46mm |
| Model nr. | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3De Commissie stelt de Commissie in kennis van de volgende maatregelen: |
|---|---|
| Volume ((L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Werkdruk | 2.5Mpa; 4.2Mpa |
| Startmodus | Handmatige en elektromagnetische start |
| Kleur | Rood |
| Model nr. | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3De Commissie stelt de Commissie in kennis van de volgende maatregelen: |
|---|---|
| Volume ((L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Werkdruk | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Startmodus | Handmatige en elektromagnetische start |
| Kleur | rood |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Volume (l) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Opbergdruk | 4.2MPa; 2.5Mpa |
| interne diameter | 300, 350, 400 |
| Kleur | rood |
| ModelNo. | QYD40/5.3 |
|---|---|
| Nominale diameter | Ф40mm |
| Nominale werkdruk | 5.3MPa |
| Gelijkwaardige lengte | 2.63m |
| Openingsdruk | ≤0.4MPa |
| ModelNo. | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| Stuwende kracht | 50N |
| Het werk Voltage | DC24V |
| Beginnende stroom | 0.25A |
| Gewicht | 1.28Kg |
| Model nr. | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| Stuwende kracht | 150N |
| Werkdruk | 1.2Mpa |
| De verbindingsdraad van de containerklep | G1 |
| De verbindingsdraad van de aandrijvingspijp | M14*1.5 |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |