| De Dichtheid 20℃ van de Satyrateddamp (kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Brander het Doven | 5.80 |
| Minimale het Doven Concentratie | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Zuurheid als HF | 3 p.p.m. Maximum |
| De Dichtheid 20℃ van de Satyrateddamp (kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Brander het Doven | 5.80 |
| Minimale het Doven Concentratie | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Zuurheid als HF | 3 p.p.m. Maximum |
| Productnaam | Het hangende HFC227ea-systeem van de brandafschaffing |
|---|---|
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4.2 MPa |
|---|---|
| Spuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5,3 MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| ModelNo. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Opslag pressur | 4.2Mpa |
| Volume (l) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Interne diameter (mm) | 300, 350, 400 |
| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.9kg, 34.06kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |