| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 20kg, 27.57kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG100 (100% onder druk gezette stikstof) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Opslagdruk | 4.2 MPA |
|---|---|
| Het bespuiten tijd | ≤10S |
| Vullende Dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale Druk | 5.3MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4.2 MPA |
|---|---|
| Het bespuiten tijd | ≤10S |
| Vullende Dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale Druk | 5.3MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opbergdruk | 4.2 MPA |
|---|---|
| Het bespuiten tijd | ≤10S |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4.2 MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| type van agent | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
|---|---|
| Ontladingstijd | 0-10 seconden. |
| Afmeting van de cilinder | 80L; 140L |
| Opslagtemperatuur | -10-50 ° C |
| Capaciteit | 220,9 kg, 34,06 kg |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vulling van de dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |