| type van agent | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
|---|---|
| Ontladingstijd | 0-10 seconden. |
| Afmeting van de cilinder | 80L; 140L |
| Opslagtemperatuur | -10-50°C |
| Capaciteit | 220,9 kg, 34,06 kg |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 20kg, 27.57kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG100 (100% onder druk gezette stikstof) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Vullende Druk | 5.6 MPa, MPa 4,2 |
| Vullende Dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Druk van het Toevoegen van Druk | 13.5MPa |
| Lossingstijd | ≤10S |
| Opslagdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |