| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Operatiedruk | 150-300 bar |
| Kleur | Rood |
| ModelNo. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Opslagdruk | 4.2Mpa |
| Volume (l) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| interne diameter | 300, 350, 400 |
| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 220,9 kg, 34,06 kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, creditcard |
| Levering vermogen | 1000 reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Model nr. | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3De Commissie stelt de Commissie in kennis van de volgende maatregelen: |
|---|---|
| Volume ((L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Werkdruk | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Startmodus | Handmatige en elektromagnetische start |
| Kleur | rood |
| Cilindervolume | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | Rood |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 20kg, 27.57kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG100 (100% onder druk gezette stikstof) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Model nr. | AG5112SPA-16.6; AG5112SPA-20; AG5112SPA-28.3; AG5112SPA-30; AG5112SPA-40; AG5112SPA-49; AG5112SPA-50 |
|---|---|
| Volume ((L) | 16.6; 20; 28.3; 30; 40; 49; 50; 52; 60; 62; 70; 80; 90; 100; 103; 106; 120; 140; 142; 147; 150; 153; |
| Werkdruk | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Startmodus | Handmatige en elektromagnetische start |
| Kleur | rood |
| Cilindervolume | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
| Agent. | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |