| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Opslag pressur | 4.2MPa |
| Volume (l) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Interne diameter (mm) | 300, 350, 400 |
| Leverancier | Chinese Leverancier |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Opslag pressur | 4.2MPa |
| Volume (l) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Interne diameter (mm) | 300, 350, 400 |
| Leverancier | Chinese Leverancier |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Werkdruk | 150-300 bar |
| Kleur | rood |
| Cilindervolume | 80L, 140L |
|---|---|
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | IG100 ((100% onder druk geplaatste stikstof) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Max. werkdruk | 23.2MPa, MPa 36.6 |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Volume (l) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Opbergdruk | 4.2MPa; 2.5Mpa |
| interne diameter | 300, 350, 400 |
| Kleur | Rood |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Volume (l) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Opbergdruk | 4.2MPa; 2.5Mpa |
| interne diameter | 300, 350, 400 |
| Kleur | Rood |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |
| Model No. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, QMP180/4.2 |
|---|---|
| Volume (L) | 32,40,52, 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Storage pressure | 4.2MPa;2.5Mpa |
| Internal diameter | 300, 350, 400 |
| Color | Red |
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Werkdruk | 150-300 bar |
| Kleur | rood |
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Bedrijfsdruk | 150-300 bar |
| Kleur | Rood |