| ModelNo. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Cilindervolume (L) | 32,40,52, 70, 100.106.120, 147.150, 180 |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | HFC-27ea |
| Werkdruk | 2.5Mpa; 4.2Mpa |
| Productnaam | Het hangende HFC227ea-systeem van de brandafschaffing |
|---|---|
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |
| Naam | Inertgasbrandbestrijdingssysteem |
|---|---|
| Tijd van ontslag | 0-120 seconden |
| opsporingssysteem | Hitte, rook, vlam |
| Werktemperatuur | 0-50°C |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| naam | De Afschaffingssysteem van de inert Gasbrand |
|---|---|
| Lossingstijd | 0-120 seconden |
| opsporingssysteem | Hitte, rook, vlam |
| Werktemperatuur | 0-50°C |
| alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| opsporingssysteem | Hitte, rook, vlam |
| Bergingstemperatuur | 10-50°C |
| Installatie | Wand-, plafond- of beugelbevestiging |
| Lossingstijd | ≤120s |
| Maximale werkdruk van het apparaat | 1MPa |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0-50 ℃ |
| Drijfgasnaam | Stikstof |
| Vuldruk van de rijfles | 6MPa |
| Brandweermiddelnaam | Eetbare oliespecifieke brandweermiddel |
| Maximale werkdruk van het apparaat | 1Mpa |
|---|---|
| Werktemperatuur | 0-50 ℃ |
| Gas aandrijving naam | Nitrogeen |
| Volldruk van de rijfles | 6Mpa |
| Naam van het brandblusmiddel | Specific brandblusmiddel voor eetbare olie |
| Maximale werkdruk van het apparaat | 1Mpa |
|---|---|
| Werktemperatuur | 0-50 ℃ |
| Gas aandrijving naam | Nitrogeen |
| Volldruk van de rijfles | 6Mpa |
| Naam van het brandblusmiddel | Specific brandblusmiddel voor eetbare olie |
| Maximum working pressure of the device | 1Mpa |
|---|---|
| Operating temperature | 0-50 ℃ |
| Drive gas name | Nitrogen |
| Filling pressure of driving bottle | 6Mpa |
| Fire extinguishing agent name | Edible oil specific fire extinguishing agent |
| Maximale werkdruk van het apparaat | 1MPa |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0-50 ℃ |
| Drijfgasnaam | Stikstof |
| Vuldruk van de rijfles | 6MPa |
| Brandweermiddelnaam | Eetbare oliespecifieke brandweermiddel |