| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.9kg, 34.06kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vulling van de dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Cilindervolume | 80L, 140L |
|---|---|
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | IG100 ((100% onder druk geplaatste stikstof) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Max. werkdruk | 23.2MPa, MPa 36.6 |
| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, creditcard |
| Levering vermogen | 1000 reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.9kg, 34.06kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.9kg, 34.06kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.9kg, 34.06kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.9kg, 34.06kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Opbergdruk | 4.2 MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Verpakking Details | Triplex buitenvakje met bellenzak of document |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, creditcard |
| Levering vermogen | 1000 reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China |