| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
|---|---|
| De wijze van het systeembegin | Elektro automatisch, elektro hand, mechanisch noodsituatiebegin |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en Visueel |
| Bedrijfsdruk | 150-300 bar |
| Kleur | Rood |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 20kg, 27.57kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG100 (100% onder druk gezette stikstof) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Model nr. | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3De Commissie stelt de Commissie in kennis van de volgende maatregelen: |
|---|---|
| Volume ((L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| Werkdruk | 2.5Mpa;4.2Mpa |
| Startmodus | Handmatige en elektromagnetische start |
| Kleur | rood |
| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 220,9 kg, 34,06 kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 80L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.37kg, 33.56kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG541 (52%-Stikstof, 40%-Argon, de kooldioxide van 8%) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Model No. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, QMP180/4.2 |
|---|---|
| Volume (L) | 32,40,52, 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Storage pressure | 4.2MPa;2.5Mpa |
| Internal diameter | 300, 350, 400 |
| Color | Red |
| Pattern of extinguishing | Enclosed Flooding |
|---|---|
| System start mode | Electrical Automatic, Electrical Manual, Mechanical Emergency Start |
| Alarm System | Audible And Visual |
| Operating Pressure | 150-300 Bar |
| Color | Red |