| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | CO2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Storage Pressure | 4.2MPa |
|---|---|
| Spraying Time | ≤10s |
| Filling Density | ≤1420kg/m3 |
| Nominal Pressure | 5.3MPa |
| Test Pressure | 8.4MPa |
| Maximale werkdruk van het apparaat | 1Mpa |
|---|---|
| Werktemperatuur | 0-50 ℃ |
| Gas aandrijving naam | Nitrogeen |
| Volldruk van de rijfles | 6Mpa |
| Naam van het brandblusmiddel | Specific brandblusmiddel voor eetbare olie |
| Opslagdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Maximale werkdruk van het apparaat | 1Mpa |
|---|---|
| Werktemperatuur | 0-50 ℃ |
| Gas aandrijving naam | Nitrogeen |
| Volldruk van de rijfles | 6Mpa |
| Naam van het brandblusmiddel | Specific brandblusmiddel voor eetbare olie |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Maximale werkdruk van het apparaat | 1MPa |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0-50 ℃ |
| Drijfgasnaam | Stikstof |
| Vuldruk van de rijfles | 6MPa |
| Brandweermiddelnaam | Eetbare oliespecifieke brandweermiddel |
| Cilindervolume | 70Ltr |
|---|---|
| Capaciteit | 42kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | Co2 |
| Werkdruk | 5.7MPa |
| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 22.9kg, 34.06kg |
| Patroon van het doven | Ingesloten overstroming |
| Agent | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |