| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4,2 MPa |
|---|---|
| Spuittijd | ≤10S |
| Vulling van de dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5,3 MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4,2 MPa |
|---|---|
| Spuittijd | ≤10S |
| Vulling van de dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5,3 MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Lange buis (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Werktemperatuur (°C) | Van -40 tot 80 |
| Bloteertemperatuur (°C) | 110 ± 10 |
| Opslagdruk | 4.2 MPa |
|---|---|
| Spuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5,3 MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Model nr. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4 |
|---|---|
| Opslag pressur | 4.2MPa |
| Volume (l) | 40, 70, 100, 120, 150, 180 |
| Interne diameter (mm) | 300, 350, 400 |
| Leverancier | Chinese Leverancier |
| Opslagdruk | 4,2 MPa |
|---|---|
| Spuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5,3 MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4.2 MPa |
|---|---|
| Spuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5,3 MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |