| Cilindervolume | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
| Agent. | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |
| Cilindervolume | 8L, 10L, 16L, 20L, 30L |
|---|---|
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
| Agent. | HFC-227ea (FM200) |
| Werkdruk | 1.6MPa |
| Kleur | rood |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Lange buis (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
| Agent. | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Werktemperatuur (°C) | Van -40 tot 80 |
| Bloteertemperatuur (°C) | 110 ± 10 |
| Lange buis (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
| Agent. | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Werktemperatuur (°C) | Van -40 tot 80 |
| Bloteertemperatuur (°C) | 110 ± 10 |
| Lange buis (cm) | 100;200;300;400;500 |
|---|---|
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | HFC-227ea ((FM200) /FK-5-1-12Novec1230 |
| Werktemperatuur (°C) | Van -40 tot 80 |
| Bloteertemperatuur (°C) | 110 ± 10 |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4.2 MPa |
|---|---|
| Spuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5,3 MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Opslagdruk | 4,2 MPa |
|---|---|
| Spuittijd | ≤10s |
| Vulling van de dichtheid | ≤1420kg/m3 |
| Nominale druk | 5,3 MPa |
| Testdruk | 8.4MPa |