| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 220,9 kg, 34,06 kg |
| Patroon van blussen | Besloten overstromingen |
| Agent. | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
|---|---|
| Systeemstartmodus | Elektrisch automatisch, elektrisch handmatig, mechanische noodstart |
| Alarmsysteem | Hoorbaar en visueel |
| Bedrijfsdruk | 150-300 bar |
| Kleur | Rood |
| De Dichtheid 20℃ van de Satyrateddamp (kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Brander het Doven | 5.80 |
| Minimale het Doven Concentratie | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Zuurheid als HF | 3 p.p.m. Maximum |
| De Dichtheid 20℃ van de Satyrateddamp (kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Brander het Doven | 5.80 |
| Minimale het Doven Concentratie | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Zuurheid als HF | 3 p.p.m. Maximum |
| De Dichtheid 20℃ van de Satyrateddamp (kg/m3) | 31.18 |
|---|---|
| Brander het Doven | 5.80 |
| Minimale het Doven Concentratie | 7 |
| NOAEL | 9 |
| Zuurheid als HF | 3 p.p.m. Maximum |
| Cilindervolume | 80L; 140L |
|---|---|
| Capaciteit | 220,9 kg, 34,06 kg |
| Patroon van blussen | Ingesloten overstroming |
| Agent. | IG55 (50%-Stikstof, 50%-Argon) |
| Werkdruk | 20MPa, 30MPa |
| Cilindervolume | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Vuldruk | 5.6 MPa, MPa 4,2 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1250 kg/m3 |
| Druk van het Toevoegen van Druk | 13,5 mpa |
| Ontlading tijd | ≤10S |
| Opbergdruk | 4.2MPa |
|---|---|
| Bespuittijd | ≤ 10 s |
| Vullende dichtheid | ≤950kg/m3 |
| Nominale druk | 5.3Mpa |
| Testdruk | 8.4MPa |
| Cilindervolume | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Vuldruk | 5.6 MPa, MPa 4,2 |
| Vulling van de dichtheid | ≤ 1250 kg/m3 |
| Druk van het Toevoegen van Druk | 13,5 mpa |
| Ontlading tijd | ≤10S |
| Cilindervolume | 90Ltr, 120Ltr, 150Ltr, 180Ltr, 245Ltr |
|---|---|
| Vullende Druk | 5.6MPa, 4.2MPa |
| Vullende Dichtheid | ≤1250kg/m ³ |
| Druk van het Toevoegen van Druk | 13.5MPa |
| Lossingstijd | ≤10S |